Kurz grilování je výborným dárkem k narozeninám, Vánocům a dalším příležitostem pro všechny milovníky dobrého jídla.

Naše kurzy jsou opravdu kurzy grilování a nejde tedy o převlečený pokus vám za každou cenu vychválit produkty konkrétní značky. Vše probíhá v přátelské atmosféře ve venkovním prostředí s možností uchýlit se pod přístřešky nebo i do vnitřních prostor naší prodejny, kde se můžete pokochat sortimentem potřeb pro grilování od mnoha výrobců.

Neméně důležité je i to, že se u nás setkáte s lidmi se stejnou zálibou a můžete si tak vyměnit zkušenosti v oblasti grilování.

KAPACITA KURZŮ  

Kurzy pořádáme maximálně pro 15 osob (neplatí pro individuální kurzy pro firmy).  

DOPRAVA NA KURZ GRILOVÁNÍ

U prodejny je parkoviště s dostatečnou kapacitou pro účastníky kurzu, můžete tak přijet bez problémů autem

V případě, že chcete konzumovat na kurzu i alkoholické nápoje můžete využít i vlakové spojení, protože prodejna je vzdálena cca 5 minut chůze od vlakového nádraží v Čerčanech. Především z Prahy je vynikající spojení a vlak vám jede v obou směrech každých 30 minut. 

DALŠÍ DŮLEŽITÉ OBECNÉ INFORMACE A PODMÍNKY

– V případě nepříznivého počasí (předpověď trvalého deště, předpoklad max. teplot během dne pod 10 °C) může organizátor rozhodnout  o náhradním termínu kurzu. Náhradní termín vám bude následně nabídnut k odsouhlasení emailem.

– Storno účasti je možné bez sankce pouze v případě, že je provedeno více než 30 dní před pořádáním kurzu. Při stornu v pozdějším termínu bude vráceno pouze 50% ceny kurzu. 

V případě neúčasti na zakoupeném kurzu propadá kurz bez náhrady.

– Účastník kurzu souhlasí s pořizováním audiovizuálních záznamů v průběhu kurzu a souhlasí s tím, že provozovatel může tyto záznamy použít pro následnou propagaci a marketing.  

– Kurz není určen pro děti.

– Na kurz není možný vstup se zvířaty.